Uroczystości

W naszym pensjonacie możemy zorganizować  przyjęcie na każdą okazję – urodziny, imieniny, komunie, chrzciny oraz wszelkiego rodzaju rocznice i jubileusze. Dwie nowoczesne, klimatyzowane sale bankietowe, możliwość niemal dowolnej aranżacji wnętrz, a także wielokrotnie doceniana kuchnia domowa z regionalnymi potrawami Warmii i Mazur, sprawdzają się wyśmienicie na potrzeby różnorodnych uroczystości. Kameralna otulina lasu i rzeki nadają Ziołowej Dolinie dyskrecji, a uczestnikom i organizatorom każdej organizowanej u nas imprezy, pozwalają skupić się wyłącznie na dobrej zabawie do białego rana. Jednocześnie korzystając z naszego doświadczenia, służymy wszelkimi poradami w zakresie wspólnego przygotowania każdego rodzaju przyjęcia. Planujesz wyprawić urodziny dla dziecka? Świetnie, zorganizujemy przyjęcie, animacje i całą oprawę. Może uroczystość z okazji rocznicy ślubu? Doskonale, załatwimy wszystko kompleksowo.

Wyprawimy każde przyjęcie.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz, jakie masz oczekiwania. My zajmiemy się resztą.

Oferty organizacji przyjęć w Ziołowej Dolinie

Urodziny, imieniny, chrzciny oraz inne uroczystości i rocznice

Zapraszamy do kontaktu, celem ustalenia indywidualnych wymagań oraz przedstawienia specjalnie przygotowanej, sprecyzowanej oferty przyjęcia. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji przyjęć i niczym nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Poniżej znajduje się plik w formacie PDF do pobrania, z przykładowymi propozycjami organizacji przyjęcia, aby umożliwić Państwu przybliżenie oraz zapoznanie się z naszymi możliwościami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Komunie

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę przyjęć komunijnych na 2017 rok, w dwóch wariantach cenowych, różniących się od siebie czasem trwania przyjęcia oraz ilością serwowanych posiłków. Oferty obejmują przygotowanie przyjęcia zgodnie z przedstawionym menu oraz animacje dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się i kontaktu.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

kontakt@ziolowa-dolina.pl

+48 89 5239063

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!